2003 NCAA DIVISION I CHAMPIONSHIPS
Men's Team Regionals - May 10-11 at Various Campus Sites

Team Drawsheet

Second Round Team Regionals


First Round
completed results posted
Illinois 4, Butler 0 Brian Wilson (I) vs. Kevin Gill (B), 7-5,1-4 Did Not Finish
Rajeev Ram (I) defeated Peter Voelz (B), 6-1,6-2
Phil Stolt (I) vs. Brandon Gill (B), 6-2,5-3 Did Not Finish
Chris Martin (I) vs. Scott Newmark (B), 6-4,5-3 Did Not Finish
Ryler DeHeart (I) defeated Aubrey Annan (B), 6-3,6-3
Pramod Dabir (I) defeated Adam Bordow (B), 6-0,6-0
Amer Delic/Michael Calkins (I) defeated Kevin Gill/Brandon Gill (B), 8-3
Brian Wilson/Rajeev Ram (I) vs. Peter Voelz/Andrew Bartish (B), 7-6 Did Not Finish
Phil Stolt/Chris Martin (I) defeated Aubrey Annan/Mike Weaver (B), 8-2
Clemson 4, Ball State 0
Nathan Thompson (C) vs. Chris Varga (BS), 6-7(5),6-2,0-0 Did Not Finish
Sander Koning (C) vs. Matt Baccarani (BS), 6-7(2),6-2,2-1 Did Not Finish
Jarmaine Jenkins (C) defeated Kevin Burnett (BS), 6-1,6-4
John Boetsch (C) defeated Matt Laramore (BS), 3-6,6-4,6-1
Damilsa Robinson (C) defeated Patrick Thompson (BS), 6-1,7-5
Ash Misquith (C) vs. Brad Rhodes (BS), 6-4,3-6,4-3 Did Not Finish
Nathan Thompson/Jarmaine Jenkins (C) defeated Kevin Burnett/Matt Baccarani (BS), 8-2 Damilsa Robinson/John Boetsch (C) defeated Chris Varga/Patrick Thompson (BS), 8-4 Matt Laramore/Brad Rhodes (BS) defeated Sander Koning/Brett Twente (C), 8-5
Washington 4, American 0
Alex Vlaski (W) defeated Tushar Garg (A), 7-5,6-1
Matt Hanlin (W) defeated Guilluame Tarralle (A), 6-2,6-1
Fred Sundsten (W) vs. Kyle Bailey (A), 6-4,4-5 Did Not Finish
Christoph Palmanshofer (W) defeated Juancarlo Vazquez (A), 6-0,6-3
Dillon Ruby (W) vs. Juan Jaysingh (A), 7-6(3),4-3 Did Not Finish
Pete Scharler (W) vs. Jonah Fliegelman (A), 6-3,3-5 Did Not Finish
Ari Strasberg/Alex Vlaski (W) defeated Tushar Garg/Andreas Kulcsar (A), 8-3
Matt Hanlin/Dillon Ruby (W) vs. Kyle Bailey/Jonah Fliegelman (A), 5-3 Did Not Finish
Christoph Palmanshofer/Pete Scharler (W) defeated Ruben Rivero/Juan Jaysingh (A), 8-1
San Diego State 5, San Diego 0
Oliver Maiberger (SDS) defeated Jason Pongsrikul (SD), 6-2,6-2
Robbie Blair (SD) vs. Ryan Redondo (SDS), 6-4,2-1 Did Not Finish
Felix Hardt (SDS) defeated Nic Beuque (SD), 6-2,6-2
Daniel Jung (SDS) defeated Mirza Koristovic (SD), 6-2,6-1
Ben Regin (SD) vs. Armando Carrascosa (SDS), 6-2,4-1 Did Not Finish
Gabe Coren (SDS) defeated Michael Meschede (SD), 6-2,6-0
Oliver Maiberger/Ryan Redondo (SDS) defeated Jason Pongsrikul/Nic Beuque (SD), 8-4
Pierrick Ysern/Robbie Blair (SD) vs. Daniel Jung/Armando Carrascosa (SDS), 6-5 Did Not Finish
Felix Hardt/Gabe Coren (SDS) defeated Mirza Koristovic/Ben Regin (SD), 8-4
Duke 4, High Point 0
Phillip King (D) defeated Philip Whalley (HP), 6-3,6-1
Michael Yani (D) defeated Johan Dorfh (HP), 6-3,6-3
Ludovic Walter (D) defeated Chris Archer (HP), 6-2,6-4
Phillip King/Michael Yani (D) defeated Johan Dorfh/Chris Archer (HP), 8-3
Stephen Amritraj/Jonathan Stokke (D) defeated Thomas Sjoberg/Robert Lindhe (HP), 8-4
Wake Forest 4, Brown 3
David Loewenthal (WF) defeated Jamie Cerretani (B), 6-3,4-6,6-4
Chris Drake (B) defeated Derrick Spice (WF), 6-4,6-4
David Bere (WF) defeated Adil Shamasdin (B), 6-2,6-1
Zack Pasanen (B) defeated Trent Brendon (WF), 6-4,7-6(6)
Nick Goldberg (B) defeated Mike Murray (WF), 6-4,6-1
Brett Ross (WF) defeated Ben Brier (B), 6-1,6-4
Mike Murray/Trent Brendon (WF) defeated Adil Shamasdin/Nick Goldberg (B), 8-4
David Loewenthal/Andrew Simpson (WF) defeated Zack Pasanen/Kris Goddard, 8-5
Mississippi 4, College of Charleston 3
Alex Hartman (M) defeated Timo Siebert (CC) 5-0, retired
Catalin Gard (M) defeated Eyal Omid (CC) 6-2,6-2
Paul Ciorascu (M) vs. Thorben Kolk (CC) 6-1,5-4 Did Not Finish
Claes Lindholm (M) vs. Artie Peller (CC) 6-1,0-4 Did Not Finish
Patrick Chucri (M) defeated Liran Kling (CC) 6-0,6-1
Karim Alayli (M) vs. Philip Koller (CC) 6-1,3-3 Did Not Finish
Hartman-Lindholm (M) defeated Siebert-Peller (CC) 8-6
Ciorascu-Gard (M) defeated Omid-Kling (CC) 8-1
Chucri-Alayli (M) vs. Kolk-Koller (CC) 8-7
Auburn 4, Georgia Tech 3
Rameez Junaid (A) defeated Scott Schnugg (GT), 6-3,6-7(4),7-6(5)
Gabor Zoltan Pelva (A) defeated Roger Anderson (GT), 6-2,7-6
Jason Pieters (GT) defeated Andy Colombo (A), 6-3,6-4
Rodrigo Minozzo (A) defeated Joao Menano (GT), 6-0,6-2
West Nott (GT) defeated Andre Boz (A), 6-2,6-1
Marko Rajevac (GT) defeated Markus Schiller (A), 6-2,7-6(5)
Anderson/Schnugg (GT) defeated Junaid/Colombo (A), 9-7
Minozzo/Schiller (A) defeated Pieters/Menano (GT), 8-5
Pelva/George (A) defeated McLeod/Nott (GT), 8-6
California 4, Sacramento State 0
John Paul Fruttero (Cal) defeated Nick Sheehan (SS), 6-0,6-1
Conor Niland (Cal) defeated Anders Albertsen (SS), 6-1,6-0
Or Dekel (Cal) defeated Jakub Silva (SS), 6-0,6-1
Steve Berke/Robert Kowalczyk (Cal) defeated Sheehan/Albertsen (SS), 8-1
Patrick Briaud/John Paul Fruttero (Cal) defeated Farkas/Van Splunteren (SS), 8-3
Boise State 4, Arizona 1
Guillaume Bouvier (B) defeated Carl Hagman (A), 6-2,6-2
Roger Matalonga (A) defeated Nils Klemann (B), 6-0,6-2
Matias Silva (B) defeated Colin O'Grady (A), 6-2,7-5
Mahmoud Rezk (B) defeated Daniel Andrus (A), 6-4,6-4
Berntson/Bouvier (B) defeated Kim/Warkentin (A), 9-7
Matalonga/O'Grady (A) defeated Klemann/Schoeck (B), 8-4
Rezk/Silva (B) defeated Andrus/Hagman (A), 8-5
Kentucky 4, Hampton 0 Karim Benmansour (UK) defeated Ladislav Rezac (HU), 6-3,6-0
Rahim Esmail (UK) defeated Valter Paiva (HU), 6-0,6-0
Alex Hume (UK) defeated Albert Aseidu-Ofei (HU), 6-1,6-1
Rahim Esmail/Jesse Witten (UK) defeated Valter Paiva/Jose Pinto (HU), 8-3
Evan Austin/Alex Hume (UK) defeated Amine Elouazzani/Albert Aseidu-Ofei (HU), 8-5
Ohio State 4, Arkansas 0
Aleksey Bubis (A) vs. Vince Ng (OS), 1-6,6-3 Did Not Finish
Jeremy Wurtzman (OS) defeated Nathan Price (A), 6-3,6-1
Dennis Mertens (OS) vs. Adrian Zguns (A), 7-6(4) Did Not Finish
Phil Metz (OS) defeated Eduardo Pacheco (A), 6-3,6-2
Brenton Contini (OS) defeated Rohan Gajjar (A), 6-0,6-3
Matt Roberts (A) vs. Ross Wilson (OS), 6-0,2-6,4-2 Did Not Finish
Bubis/Pacheco (A) defeated Scott Green/Wilson (OS), 8-6
Ng/Wurtzman (OS) defeated Zguns/Roberts (A), 8-5
Metz/Contini (OS) defeated Gajjar/ rice (A), 8-6
Stanford 4, Oral Roberts 0
David Martin (S) vs. Jared Welch (O), 6-1,4-0 Did Not Finish
Scott Lipsky (S) defeated Matt Munson, 6-1,6-0
KC Corkery (S) defeated Chris Moore, 6-2,6-0
Sam Warburg (S) vs. Kevin Garlington (O), 6-1,1-1 Did Not Finish
James Pade (S) vs. Wessel Kemp (O), 6-2,1-0 Did Not Finish
Carter Morris (S) defeated Patrick Guilliod, 6-0,6-0
Scott Lipsky/David Martin (S) vs. Matt Munson/Jared Welch (O), 6-3 Did Not Finish
KC Corkery/James Pade (S) defeated Wessel Kemp/Chris Moore, 8-3
Carter Morris/Sam Warburg (S) defeated Kevin Garlington/Patrick Guilliod, 8-0
Fresno State 4, Arizona State 2 Hector Almada (FS) defeated Pim Van Mele (AS), 6-2,6-3
Stefan Suta (FS) defeated Clinton Letcher (AS), 6-4,6-2
Chris Stewart (AS) defeated Greg Shearer (FS), 6-2,6-4
Marc Schaerer (FS) defeated Chris Letcher (AS), 2-6,7-5,6-2
Andy Sinn (FS) defeated Ryan McBride (AS), 6-1,6-2
Ch. Letcher/Stewart (AS) defeated Almada/Modoc (FS), 8-4
Shearer/Suta (FS) defeated Charroin/Cl. Letcher (AS), 8-6
McBride/Van Mele (AS) defeated Krohn/Sinn (FS), 8-2
Tulane 4, Southern 0
Michael Kogan (S) defeated Tommie Pernell (SO), 6-0,6-0
Victor Romero (S) vs. David Ensignia (SO), 6-2,3-2 Did Not Finish
Dmitriy Koch (S) vs. Alex Hidalgo (SO), 6-4,0-2 Did Not Finish
Jorge Lievano (S) vs. Benjamin Ncube (SO), 6-4,3-0 Did Not Finish
Hannu Piiroinen (S) defeated Gregory Pipkins (SO), 6-0,6-2
Patrizio Maucci (S) defeated Michael Date (SO), 6-2,6-4
Kogan/Romero (S) defeated Hidalgo/Ncube (SO), 8-2
Koch/Vasiljevic (S) defeated Ensignia/Pipkins (SO), 8-1
Lievano/Westerberg (S) vs. Date/Christopher Williams (SO), 7-2 Did Not Finish
Southern Alabama 4, LSU 2
Heinrich Heyl (SA) defeated Peter Richman (LSU), 6-3,6-2
Clinton Jacobs (SA) defeated Jason Hazley (LSU), 6-4,6-4
Bryan Fisher (LSU) defeated Aurelio Di Zazzo (SA), 6-2,6-3
Pavel Mazaev (SA) v. Sebastian Rutka (LSU), 6-0,3-5 Did Not Finish
Cory Ross (LSU) defeated Jorgen Vestli (SA), 6-2,6-3
David Nylen (SA) defeated Paul White (LSU), 6-4,6-4
Heyl/Jacobs (SA) defeated Fisher/Hazley (LSU), 8-6
DiZazzo/Fowler (SA) v. Ross/Rutka (LSU), 7-5 Did Not Finish
Mazaev/Vestli (SA) defeated Brandon Nicholson/Richman (LSU), 8-4
Baylor 4, Texas-Arlington 3
Benedikt Dorsch (B) defeated Nathan McGregor (T), 6-0,6-1
Matias Marin (B) defeated David Corrie (T), 6-4,7-6(2)
Reiner Neurohr (B) defeated Javier Carillo (T), 6-3,6-1
Ivor Lovrak (B) defeated Niels Buksik (T), 6-0,6-2
Sandy Farquharson (T) defeated Mike Garcia (B), 6-3,6-4
Ian Vazquez (T) defeated Jason Gould (B) 4-6, 6-3,6-2
Benedikt Dorsch/Reiner Nerohr (B) defeated Nathan McGregor/Sandy Farquharson (T) 8-1
David Corrie/Neils Buksik (T) defeated Matias Marin/Mike Garcia (B), 8-4
Javier Carillo/Alon Goldshuv (T) defeated Jason Gould/Ivor Lovrak (B) 9-7
TCU 4, SMU 1
Toni Gordon (TCU) defeated No. 85 Johan Brunstrom (SMU), 7-5,6-2
Fabrizio Sestini (TCU) defeated Aliis Rudzinski (SMU), 6-3,6-4
Rafael Abreu (TCU) defeated Ryan Mauck (SMU), 6-0, Retired
Jacob Martin (TCU) defeated Peter Oredsson (SMU), 6-3,6-3
Brunstrom/Soderburg (SMU) defeated Scholtten/Menichini (TCU), 8-6
Chingoka/Oredsson (SMU) defeated Abreu/Martin (TCU), 8-3
Alabama 4, Marist 0
Maxim Belski (A) defeated Patrick Hofer (M), 6-0,6-1
Stephen Mitchell (A) defeated Chris Hagen (M), 6-2,6-0
Chris Gostek (A) vs. David Slater (M), 7-5, Did Not Finish
Geoff Hiscox (A) vs. Mark Santucci (M), 6-4,3-2 Did Not Finish
Christian Brodersen (A) vs. Martin Aldorsson (M), 6-1,3-2 Did Not Finish
Michael Ray Pallares (A) defeated Michael Nassif (M), 6-0,6-0
M. Belski/C. Gostek (A) defeated P. Hofer/M. Aldrosson (M), 8-2
S. Mitchelll/Bradley Friedman (A) defeated C. Hagen/M. Santucci, 8-1
G. Hiscox/William Boyles (A) vs. D. Slater/Viktor Sapezhnikov, 6-2, Did Not Finish
Harvard 4, VCU 3
Pedro Nieto (VCU) defeated David Lingman (H), 1-6,6-2,5-7
Jonathan Chu (H) defeated Marton Ott (VCU), 7-5,6-4
Cliff Nguyen (H) defeated Florian Marquardt (VCU), 3-6,6-2,7-5
Daniel Casquero (VCU) defeated Mark Riddell (H), 7-6,2-6,3-6
George Turner (H) defeated Francesc Lleal (VCU), 6-1,6-4
Oli Choo (H) defeated Mats Norin (VCU), 4-6,6-3,6-4
Lingman/J. Chu (H) defeated F. Marquardt/P. Nieto (VCU), 9-7
C. Chiou/M. Riddell (H) defeated M. Ott/M. Norin (VCU), 9-7
D. Casquero/F. Lleal (VCU) defeated O. Choo/C. Nguyen (H), 3-8
Vanderbilt 4, Tennessee Tech 1
Bobby Reynolds (V) vs. Gernut Fischer (TT), 6-4,4-2 Did Not Finish
Chad Harris (V) vs. Luis Aguerrevere (TT), 6-1,4-2 Did Not Finish
Matt Lockin (V) defeated Razvan Ilie (TT), 6-3,6-1
Scott Brown (V) defeated Will Chappel (TT), 6-3,6-2
Zach Dailey (V) Rodrigo Cuesta (TT), 6-0,6-2
Lewie Smith (V) defeated Michele Panzeri (TT), 6-2,6-1
Fischer/Aguerrevere (TT) defeated Reynolds/Brown (V), 8-6
Ilie/Chappel (TT) defeated Harris/Lockin (V), 9-8(5)
Dailey/Smith (V) defeated Panzeri/Cuesta (TT), 8-1
Pepperdine 4, Mississippi State 1 Romain Ambert (MS) vs. Calle Hansen (P), 3-6,5-5 Did Not Finish
Rene-Charles Combette (MS) defeated Pedro Rico (P), 6-3,6-4
Diego Acuna (P) defeated Florent Girod (MS), 6-2,6-3
Luc Maasdorp (MS) vs. Scott Doerner (P), 2-6,6-1,3-5 Did Not Finish
Alex Rafidison (P) defeated Matt Armstrong (MS), 7-5,6-1
Kevin Borzenski (P) defeated Michael Hailey (MS), 6-1,6-2
Diego Acuna/Calle Hansen (P) defeated Romain Ambert/Rene-Charles Combette (MS), 8-4
Scott Doerner/Pedro Rico (P) defeated Florent Girod/Michael Hailey (MS), 8-2
Matt Armstrong/Max Fomine (MS) vs. Kevin Borzenski/Alex Rafidison (P), 7-7 Did Not Finish
Texas A&M 4 (UMBC) 0
Lester Cook (TX A&M) defeated Mikhail Kouznetsov (UMBC) 6-0,6-2
Khaled El Dorry (TX A&M) defeated Luis Baraldi (UMBC) 6-0,6-2
John Nallon (TX A&M) defeated Tom Joyce (UMBC) 6-0,6-3
Cook/Newport (TX A&M) defeated Baraldi/Novotny (UMBC) 8-2
El Dorry/Matijevic (TX A&M) defeated Albert Hardja/Keller (UMBC) 8-2
South Florida 4, Georgia 0
Uli Kiendl (SF) defeated Bo Hodge (G) 6-2,7-6(4)
Paco Antelo (SF) defeated Nicolas Boeker, GA 6-3,3-6,6-3
Renato Silveira (SF) defeated Stephan Timu (G) 7-6(4),6-3
Boeker/Hodge (G) defeated Antelo/Silveira (SF) 8-4
Barragan/Kiendl (SF) defeated Glenn/Timu (G) 8-5
Maroldt/Naser (SF) defeated Maroldt/Naser (SF) 8-5
Florida 4, Central Florida 0
Olivier Levant (F) defeated Augusto Sanabria (CF) 6-2,6-2
Matt Behrmann (F) defeated Simon Jaeger (CF) 6-1,7-6(4)
Eleazar Magallan (F) defeated Paul Ramy (CF) 6-2,6-2
McDonald/Mirzadeh (F) defeated Bradu/Sierra (CF) 8-4
Behrmann/Hahn (F) defeated Rosen/Strangberg (CF) 8-4
Miami 4, Florida State 2
Todd Widom (21) (M) defeated Mat Cloer (FS), 6-4,6-4
Romain Jurd (FS) defeated Andrew Golub (M), 6-4,5-7,6-1
Chris Westerhof (FS) defeated Luis Manrique (M), 6-2,6-2
Jeff Grislimond (FS) defeated Eric Hetchtman (M), 6-1,1-6,6-0
Rodrigo Laub (FS) defeated Chris Erikson (M), 6-2,6-1
Andrew Golub & Colin Purcell (30) Miami defeated Alex Herrera & Romain Jurd, Florida State, 8-6
Todd Widom & Eric Hetchtman (M) defeated Mat Cloer & Rodrigo Laub (FS), 8-6
Chris Westerhof & Jeff Groslimond (FS) defeated Luis Manrique & Fabrizio Rotati, Miami, 8-4
Texas 5, St. Bonaventure 0
Jean Simon (T) defeated Mario Arce (SB), 6-3, Did Not Finish
Antonio Ruiz (T) defeated Mikko Haulos (SB), 6-1,6-2
Pete Stroer (T) defeated Vili Nurmi (SB), 6-4,6-1
Joe Morris (T) defeated Adam Price (SB), 6-1,6-0
Jean Simon/Jose Zarhi (T) defeated Mario Arce/Vili Nurmi (SB), 8-4
Jimmy Haney/Pete Stroer (T) defeated Nikhil Murali/Mikko Haulos (SB), 5-4 Did Not Finish
Ryan Haymond/Antonio Ruiz (T) defeated Adam Price/Sajeel Qureshi (SB), 8-1
Rice 4, South Carolina 2
Robert Searle (R) defeated Seth Rose (SC), 6-4,6-0
Robert Barker (R) defeated Angelo Niculescu (SC), 6-4,6-1
William Barker (R) vs. Marcus Westman (SC), 6-4,5-7,4-3 Did Not Finish
Tony Haerle (R) def Carl Wermee (SC), 1-6,7-5,6-4
Vuk Rajevac (R) defeated Tom Eklund (SC), 7-5,6-2
Ben Atkinson (SC) defeated Matthias Mathaes (R), 6-3,3-6,6-4
R. Barker/W Barker (R) defeated Niculescu/Knorr (SC), 8-5
Rose/Wermee (SC) defeated Searle/Haerle (R), 8-6
Eklund/Westman (SC) defeated Jackson/Mathaes (R), 8-5
UCLA 4, Wichita State 0
Tobias Clemens (UCLA) defeated Marko Despot (WS), 6-4,6-2
Rodrigo Grilli (UCLA) defeated Jaime Rodriguez (WS), 6-2,6-1
Erfan Djahangiri (UCLA) defeated Carlo Contente (WS), 6-2,6-2
Grilli/Matkowski (UCLA) defeated Ramirez/Rodriguez (WS), 8-1
Clemens/Lassi Ketola (UCLA) defeated Despot/Manns (WS), 8-3
Southern California 4, UC-Santa Barbara 0 Johan Berg (SC) defeated Mirco Schwindt (UCSB), 6-2,6-0
Ruben Torres (SC) defeated Alex Anselme (UCSB), 6-2,6-1
Parker Collins (SC) defeated Michael Frick (UCSB), 6-3,6-1
Palencia/Schwindt (UCSB) defeated Amritraj/Jeff Kazarian (SC), 8-5
Collins/Langre (SC) defeated Anselme/Placek (UCSB), 8-5
Berg/Torres (SC) defeated Brotman/Frick (UCSB), 8-3
Minnesota 4, Binghamton 0
Aleksey Zharinov (M) defeated Akshay Rao (B), 6-2, retired/injured
Thomas Haug (M) vs. Brad Davidoff (B), 6-2,2-0 Did Not Finish
Chris Wettengel (M) defeated Edwin Gerard (B), 6-1,6-0
Manuel Lievano (M) vs. Brad Sherwood (B), 6-4,1-0 Did Not Finish
Avery Ticer (M) defeated Brian O'Connor (B), 6-0,6-0
Clay Estes (M) vs. Steve Spencer (B) - 6-1,3-0 Did Not Finish
Rao/Sherwood (B) defeated Haug/Ticer (M), 8-5
Lievano/Estes (M) defeated Davidoff/Spencer (B), 8-6
Eric Robertson/Wettengel (M) defeated Gerard/Krishna Vallabhaneni (B), 8-5
Oklahoma State 4, North Carolina 0
Mark van Elden (OS) led Nicholas Monroe (NC), 7-6,3-6,3-0
Yevgen Bondarchuk (OS) defeated Trystan Meniane (NC), 6-4,6-4
Boris Kuharic (OS) defeated Andy Metzler (NC), 6-3,3-6,6-3
Jiri Jezek (OS) defeated Derek Porter (NC), 7-5,6-1
Tomas Bohunicky (OS) led Geoff Boyd (NC), 4-6,6-0,5-2 Did Not Finish
Brad Pomeroy (NC) led Jiri Spousta (OS), 7-6(8),2-4 Did Not Finish
van Elden/Jezek (OS) defeated Meniane/Monroe (NC), 8-3
Bondarchuk/Spousta (OS) vs. Archer/Boyd (NC), 7-4 Did Not Finish Kuharic/Diaz (OS) defeated Metzler/Pomeroy (NC), 8-5

 

Back To NCAA I Championship Directory






Own the Zone<






Monthly Guides to
College Tennis Planning
Available in Kindle, Print & EBook
for H.S. Seniors and H.S. Juniors










CHECK OUT OUR
TENNIS BOOKSTORE










Mr. Rebates




Country Inns & Suites




Want To Play
College Tennis?

Check Out the
Monthly Guides to College Planning





Google




Return to:
College And Junior
Tennis Homepage